sobota, 1 marca 2014

Dziś post wieeeeeeelkiej wagi

Dziś napiszę Wam o pewnej fantastycznej dziewczynce. Mojej Córci.
To jest Marianna. Marianka ma lat 5 i najpiękniejszy uśmiech na świecie.  
Marianka ma też znaczne opóźnienie w rozwoju z cechami autystycznymi. Oznacza to, że bardzo wielu podstawowych czynności Marianka nie umie. Nie umie mówić, nie umie jeździć na rowerze, nie umie ułożyć wieży z klocków czy narysować laurki mamie. Ale ma wielką chęć aby tego wszystkiego się nauczyć. I ciężko pracuje – w przedszkolu pod opieką specjalistów, na rehabilitacji ruchowej, na zajęciach z alternatywnej komunikacji czy w domu. I małymi, małymi kroczkami zdobywa nowe umiejętności. Ale to wciąż mało. Chcielibyśmy zapewnić Córce całościową rehabilitację: od usprawnienia ruchowego, poprzez integrację sensoryczną do pełnej opieki logopedycznej. Tak aby kiedyś mogła i umiała stać się samodzielną. Wymaga to wielkiej pracy wielu ludzi, ale co za tym idzie także i pieniędzy. 
Dlatego też zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie w ramach rozliczenia rocznego 1% na rehabilitację naszej Córci.
Na rzecz opiekującej się Marianną Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko” nr KRS 0000186434. W rubryce „informacje uzupełniające” wpisując: dla Marianny Wachowskiej lub podając w tej rubryce nr subkonta na którym gromadzone są środki dla Marianki: nr subkonta 357/W.
Dodatkowo też Fundacja "Słoneczko" udostępniła nam indywidualne konto do przekazywania darowizn:
89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
Każda złotówka przez Was przekazana jest dla nas warta miliony, bo oprócz 1%, oprócz każdej, nawet najmniejszej wpłaty na rehabilitację naszej Córki dajecie nam swoją uwagę i kawałek Waszego serca. A to są wartości nieocenione.
 Małgosia i Robert rodzice Marianki

2 komentarze:

  1. Witam, proszę umieścić obok nr KRS również nr konta bankowego - dla ludzi którzy już rozliczyli się z podatku ale chcieliby wspomóc rehabilitację.
    Warto by ta informacja była na głównej stronie, tak by każdy miał łatwy dostęp do tych informacji.
    Pozdr. Piotr T.

    OdpowiedzUsuń
  2. Panie Piotrze bardzo dziękujemy za zwrócenie uwagi. Cały czas się uczymy więc każda rada jest dla nas niezmiernie cenna. Już poprawiamy. A Pana serdecznie pozdrawiamy

    OdpowiedzUsuń