środa, 7 grudnia 2011

Zapraszamy - hala 7 stoisko 63Oryginalne prezenty świąteczne na Festiwalu Sztuki Przedmiotów Artystycznych w Poznaniu
 
Międzynarodowe Targi Poznańskie serdecznie zapraszają na Festiwal Sztuk i Przedmiotów Artystycznych w dniach 9-11 grudnia 2011 r. 
 
W pawilonach MTP przez trzy dni swoją twórczość prezentować będą dyplomowani artyści plastycy, artyści ludowi, rzemieślnicy oraz wielu utalentowanych amatorów. 
 
Festiwal to wielka galeria niepowtarzalnych przedmiotów, w której  ponad 300 artystów i rękodzielników zaprezentuje  ceramikę, szkło, unikatową odzież i dodatki, torebki, różnorodną biżuterię, malarstwo, grafikę, ręcznie wykonane zabawki,  artykuły dekoracji wnętrz oraz  ozdoby świąteczne.
 
Goście Festiwalu będą mogli wziąć udział w licznych warsztatach , podczas których zapoznają się z technikami zdobienia przedmiotów, filcowania, scrapbookingu, tworzenia biżuterii i oryginalnych bożonarodzeniowych ozdób. Na targach będzie można również nabyć wiele materiałów i przyborów do twórczości plastycznej.
 
Razem z festiwalem odbędzie się kiermasz żywności tradycyjnej. Będzie można skosztować wytwarzane przez rzemieślników, według domowych receptur, wędliny, pieczywo, wyroby mleczarskie, przetwory owocowe i warzywne , miody oraz inne niecodzienne smakołyki.
 
W tym roku  Festiwalowi Sztuki i Przedmiotów Artystycznych  towarzyszy CAVALIADA – największa impreza jeździecka w Polsce , na którą składają się Międzynarodowe Halowe Zawody w Skokach przez Przeszkody, Targi Jeździeckie oraz Cavaliada Show.
 
Miejsce:
Międzynarodowe Targi Poznańskie
pawilony 7, 7A
Godziny otwarcia:
piątek            12:00 – 19:00
sobota          10:00 – 19:00
niedziela      10:00 – 18:00
 
Więcej informacji na: www.festiwal.mtp.pl
 


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz